• Wpisów: 69
  • Średnio co: 30 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 18:56
  • Licznik odwiedzin: 7 223 / 2133 dni
 
kiss1113
 
W dniu 3 marca 2003 roku dziewczyna o imieniu Kasia poszła na imprezę z swoim chłopakiem, impreza miała trwać do rana. Bawili sie naprawde świetnie ze swoimi przyjaciółmi, nagle o godzinie 3:00 zadzwonił telefon Kasi (dzwoniła mama która jest na weselu) i mówi:
-Kasia gdzie ty jesteś miałaś być w domu co ci z ojcem mówiliśmy
-no ale mamo przecierz jesteście na weselu,
-nie wymyślaj do domu ale mi już!!!!!!
Dziewczyna z płaczem powiedziała o tym swojemu chłopakowi, on chce ja odprowadzić ale ona mu mówi ze nie zostań tu baw sie dobrze i poszła do domu. Gdy juz zaszła nie było ani samochodu ani rodziców zastanawiała sie po co dzwoniła jej mama, juz nie chcialo sie isc spowrotem na impreze. Weszła do domu i poszła sie wykąpac, po wykąpaniu poszła do kuchni i zrobiła sobie "Kakao". Spojrzała na półke i zauważyła telefon mamy zrobiła sie jej gęsia skórka zgasiła światła i szybko pobiegła na góre do swojego pokoju. Położyła sie i próbuje zasnąc, po 10 minutach zadzwonił znowu telefon MAMA. Dziewczyna z przerażenia weszła pod Kordowę. Słyszy pukanie do okna. Wmawia sobie ze to napewno ktoś robi sobie z niej jaja, po 5 minutach słyszy znowu pukanie tym razem głośniejsze spojżała na okno, a tu pomału otwiera sie samo okno nikogo nie widac. Po następnych 15 minutach spojżała na godzine w komórce godzina 3:00 czas stanoł, próbuje dodzwonic sie do swojego chlopaka odbiera i słyszy głos swojej mamy wystraszona dziewczyna cała sie częsie i nie wie co robic. Czuje jak by ktos ją dotykał i wchodził pod kordłe, Kasie z przerażenia wybiegła z pokoju do kuchni zapaliła wszystkie swiatła. A na ścianie widzi napis :
TWOJA OSTATNIA CHWILA ŻYCIA !
Dziewczyna wpada w panike dzwoni na telefon mamy pyta sie co chce (placze) głos odpowiada "TWOJEJ DUSZY", dziewczyny do tej pory nie znaleziono nikt nie wie co sie mogło stac.
0093003797.jpg


(jak coś to ja nie wiem czy ta historia była prawdziwa a czy nie)

Nie możesz dodać komentarza.